Kategorija prijave
Druga infrastrukturna oštećenja

Status prijave
Proslijeđena nadležnima

Datum prijave
16.12.2019
Adresa
Bulevar crnogorskih heroja broj 183.


Opis prijave
Kako od datuma prijave - 3. avgusta ove godine problem koji ovđe prijavih nije riješen, dostavljam crno bijelu sliku s izgledom postavljene ograde i stubova Gornjih banskih stanova pri čemu ne izostavljam ni Donje banske. Kao kulturno istorijsko dobro, nadležni bi trebali nešto raditi u i oko zgrada ali neka ograda sa stubovima bude početak restauracije. Isti se nalaze u dvorištu zgrada, samo ih je potrebno namontirati.

Slike

Promjene
  • Utvrđena validnost prijave. (19.12.2019) Potvrđena. Obrađuje se
  • Prijava proslijeđena nadležnim gradskim službama. (19.12.2019) Proslijeđena nadležnima