Kategorija prijave
Blato ili drugi predmeti na putu koji ugrožavaju saobraćajnu bezbjednost

Status prijave
Proslijeđena nadležnima

Datum prijave
02.01.2021
Adresa
Bulevar crnogorskih heroja br. 183


Opis prijave
Na ulazu u Gornje Banske stanove pojavile se rupe i neravnine koje ugrožavaju parkirana kola, ulaz u zgradu stanarima i drugim parkiranim vozilima, velike količine vode se slivaju. S obzirom da nijesu realizovane pređašnje prijave o sanaciji ograde koja je s drugim nastavcima upravo na ulazu u dvorište, stanari se nadaju da bi se bar moglo pijeskom poravnati prikazano. Uostalom ispred Donjih banskih su već zamijenjene ploče, valjalo bi biti ravnopravan.

Slike

Promjene
  • Poštovani/a slične prijave su i ranije proslijeđene nadležnim gradskim službama, međutim odgovor istih je da to nije nadležnost gradskih službi, već da je uređivanje zgrade i njenog dvorišta nadležnost Skupštine stanara. Predlažemo da Skupština stana (ukoliko je formirana) pošalje zvaničan dopis gradskim službama i zatraži podršku. (11.01.2021) Proslijeđena nadležnima